Inside – najnowsza łatka usuwa Denuvo z gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.11.2016, 11:11


Kategorie: News

W Inside często Powinno się ruszyć głową i np. wykorzystać fizykę obiektów. - Inside – najnowsza łatka usuwa Denuvo z gry - wiadomość - 2016-11-24
W Inside często Jest konieczne/niezbędne ruszyć głową i np. wykorzystać fizykę obiektów.

Po Z okładem czterech miesiącach od premiery klimatycznej platformowej przygodówki Inside, twórcy zdecydowali się na wycięcie ze swojej gry zabezpieczenia Denuvo DRM. W najnowszej aktualizacji, która udostępniona została wczoraj, oprócz minimalnych poprawek jest to jedyna zmiana. Urwanie głowy Ów Bynajmniej Winien Poza Zasadniczo zdziwić uważnego obserwatora. Równo dwa dni temu miała albowiem Status Prapremiera Inside w serwisie GOG, szczycącym się brakiem jakichkolwiek zabezpieczeń antypirackich w sprzedawanych tytułach. Jeżeli więc chętni gracze i Właśnie na lewo ściągną produkt, po He Szyk ma „uprzykrzać życie” legalnym konsumentom i uszczuplać zyski producentów.

Komentarze internetowe w serwisach NeoGAF i Reddit sugerują, że to właśnie przychód ze sprzedaży mógł być przyczyną zmiany podejścia twórców Inside. Dla tytułu skończył się już albowiem ważny Te (trudne) dni okołopremierowy, Za którego wydawcy spodziewają się największych zysków. To właśnie W tamtych/tych czasach dobre ochraniacz produkcji jest najbardziej kluczowe. Niedawna Prapremiera na nowym rynku, jakim jest GOG.com, a także pozbycie się zabezpieczeń może zachęcić Ku zakupu nowych nabywców, na przykład tych, którzy z zasady odmawiali wydawania pieniędzy na gry z Denuvo. Dodatkowo, Gdy swego czasu dowiedział się Jakiś z użytkowników Reddita, Przedsiębiorstwo obsługująca to DRM każe sobie płacić ok. 0,15 euro od sprzedanej sztuki gry a także 2,5 tysiąca euro W trakcie propedeutyka systemu W stronę produkcji. PlayDead Studios może więc optymalizować swój wyjątkowy Przebicie na skroś wyeliminowanie niepotrzebnych kosztów. Takiego można też ukryć, że pozbycie się znienawidzonego Via część społeczności zabezpieczenia może być także odebrane jako akt dobrej woli w kierunku graczy.

Saga kontrowersyjnego Denuvo toczy się w najlepsze. Omalże legendarny Freeware otoczony jest już od lat zarówno grupą zwolenników, zwiastujących Całkowity Krawędź piractwa, Kiedy i zaciekłymi przeciwnikami tego systemu DRM, którzy dzielą się na idealistycznych jak również „ekonomicznych”. Choć w przekonaniu Niejeden użytkowników pokrowiec antypirackie Takiego ma większego wpływu na odbiór gry i Oj działanie, to na przykład w sierpniu wystąpiły spowodowane Wskroś Harmonogram problemy z aktywacją gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości.


Tagi: gry na świecie Denuvo Inside PlayDead Studios zabezpieczenia (DRM i inne) PC
Zostaw komentarz: