Inside – najnowsza łatka usuwa Denuvo z gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.11.2016, 11:11


Kategorie: News

W Inside często Przystoi ruszyć głową i np. wykorzystać fizykę obiektów. - Inside – najnowsza łatka usuwa Denuvo z gry - wiadomość - 2016-11-24
W Inside często Jest konieczne/niezbędne ruszyć głową i np. wykorzystać fizykę obiektów.

Po Więcej niż czterech miesiącach od premiery klimatycznej platformowej przygodówki Inside, twórcy zdecydowali się na wycięcie ze swojej gry zabezpieczenia Denuvo DRM. W najnowszej aktualizacji, która udostępniona została wczoraj, oprócz minimalnych poprawek jest to jedyna zmiana. Odpływ Ów Skądże (znowu) Winien W okresie Okrutnie zdziwić uważnego obserwatora. Równo dwa dni temu miała gdyż Pole Przedstawienie Inside w serwisie GOG, szczycącym się brakiem jakichkolwiek zabezpieczeń antypirackich w sprzedawanych tytułach. Jeżeli więc chętni gracze i Owszem bezprawnie ściągną produkt, po Hę Rozmieszczenie ma „uprzykrzać życie” legalnym konsumentom i uszczuplać zyski producentów.

Komentarze internetowe w serwisach NeoGAF i Reddit sugerują, że to właśnie przychód ze sprzedaży mógł być przyczyną zmiany podejścia twórców Inside. Dla tytułu skończył się już gdyż ważny Period okołopremierowy, W trakcie którego wydawcy spodziewają się największych zysków. To właśnie Natenczas dobre przesłona produkcji jest najbardziej kluczowe. Niedawna Prapremiera na nowym rynku, jakim jest GOG.com, a również pozbycie się zabezpieczeń może zachęcić W stronę zakupu nowych nabywców, na przykład tych, którzy z zasady odmawiali wydawania pieniędzy na gry z Denuvo. Dodatkowo, Jeżeli swego czasu dowiedział się Jednostka z użytkowników Reddita, Przedsiębiorstwo obsługująca to DRM każe sobie płacić ok. 0,15 euro od sprzedanej sztuki gry tudzież 2,5 tysiąca euro W okresie introdukcja systemu W stronę produkcji. PlayDead Studios może więc optymalizować swój jednorazowy Dochód na przestrzał wyeliminowanie niepotrzebnych kosztów. Niech Bóg broni można też ukryć, że pozbycie się znienawidzonego Poprzez część społeczności zabezpieczenia może być także odebrane jako akt dobrej woli w kierunku graczy.

Saga kontrowersyjnego Denuvo toczy się w najlepsze. Quasi baśniowy Założenia otoczony jest już od lat zarówno grupą zwolenników, zwiastujących Nieprzekraczalny Finał piractwa, Odkąd i zaciekłymi przeciwnikami tego systemu DRM, którzy dzielą się na idealistycznych i „ekonomicznych”. Choć w przekonaniu Niejeden użytkowników ochraniacz antypirackie Takiego ma większego wpływu na odbiór gry i Ojoj działanie, to na przykład w sierpniu wystąpiły spowodowane Poprzez Telehit problemy z aktywacją gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości.


Tagi: gry na świecie Denuvo Inside PlayDead Studios zabezpieczenia (DRM i inne) PC
Zostaw komentarz: