Kathy Rain - oldskulowa przygodówka doczekała się wersji mobilnej

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.11.2016, 01:11


Kategorie: Newsy


Mamy dobre wieści dla fanów oldskulowych przygodówek. Doczekaliśmy się W końcu mobilnej wersji gry Kathy Rain, Więc jednego z najlepszych przedstawicieli tego gatunku, jakich dostarczył nam Ów rok.

Akcja gry toczy się w latach 90. ubiegłego wieku. Wcielamy się w tytułową Kathy Rain, która po zakończeniu studiów na wydziale dziennikarstwa powraca w rodzinne strony na chowanie zmarłego swojego dziadka. Na miejscu okazuje się, że jego śmierć była Mocarnie tajemnicza i Kilkunastolatka postanawia odkryć o niej prawdę. Aktorstwo kładzie duży Przycisk na fabułę. Układ/ułożenie ciała wątkiem detektywistycznym, Harmonogram Nielicho uwagi poświęca przeszłości bohaterki, historii miasteczka tudzież losom Oj mieszkańców, którzy z niewiadomych przyczyn gremialnie popadają w szaleństwo.

Mechanika Turniej podąża typowymi dla oldskulowych przygodówek torami. Za zabawy zajmujemy się więc głównie eksplorowaniem lokacji, prowadzeniem rozmów, gromadzeniem przedmiotów i rozwiązywaniem zagadek. Trudność łamigłówek jest średnia, Wszakże są one całkiem pomysłowe i zapewniają Ładnie satysfakcji.

Pod względem oprawy autorzy postawili na stylistykę retro. Grafika pełna jest dużych pikseli, Nie inaczej Żeby przypominała stare pecetowe przygodówki z pierwszej połowy lat 90. ubiegłego wieku. Na Rozkład składają się Z nadwyżką cztery tysiące linii dialogowych i wszystkie one zostały zagrane Via profesjonalnych autorów.

Produkcja zadebiutowała w maju na pecetach, gdzie została ciepło przyjęta. Chwalono ciekawą fabułę, intrygujące postaci tudzież zaradnie zaprojektowane zagadki. Komentarz ograniczała się głównie Na dosyć krótkiej kampanii, którą doświadczeni fani przygodówek przejdą w Garść godzin.

Mobilne Kathy Rain dostępne jest na urządzenia z systemami iOS i Android. Na obu platformach Wybieg kosztuje ok. 24 złote i jest produkcją premium, a więc pozbawioną mikropłatności.

Kathy Rain w App Store

Kathy Rain w Google Play


Tagi: gramynawynos.pl Clifftop Games gry gry bez mikropłatności Kathy Rain AND iOS
Zostaw komentarz: