Pierwszy epizod Minecraft: Story Mode dostępny za darmo na Steam

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.11.2016, 09:11


Kategorie: Newsy

Firma Telltale Games kontynuuje kampanię promocyjną swoich tytułów. Po darmowym epizodzie Batman: The Telltale Games Series, w który można było zagrać w zeszłym miesiącu, twórcy postanowili w kropka w kropkę sposób umożliwić sprawdzenie Minecraft: Story Mode. Z górą miesiąc temu na stronie dewelopera pojawiła się informacja o nieodpłatnej dostępności wprowadzającej części gry na konsolach obecnej, I i poprzedniej generacji, jak również w serwisach App Store, Google Play i Windows Store (wersja na Windows 10). Natomiast od Niedawno gracze PC-towi mogą połasić się na Najnowszy Zagadnienie tytułu na Steamie. Wystarczy kliknąć klawisz „pobierz demo” na stronie produktu.


Połączenie mechanizmów Spotkanie sportowe znanych z produkcji Telltale Games z charakterystycznym światem Minecrafta wyszło twórcom lepiej, niż można Ażeby się spodziewać. - Naczelny Przypadek Minecraft: Story Mode dostępny Podczas darmowo na Steam - wiadomość - 2016-11-24
Połączenie mechanizmów Mecz znanych z produkcji Telltale Games z charakterystycznym światem Minecrafta wyszło twórcom lepiej, niż można Ażeby się spodziewać.

W pierwszym akcie epickiej przygody w kanciastym świecie Minecrafta Spryciarz wciela się w Jesse (płeć bohatera ustalamy na początku zabawy), chcącego Wespół z grupą przyjaciół wygrać Turniej budowniczy Enderconu. Porównywalnie Jeśli w poprzednich jego edycjach, wesoła ferajna będzie się musiała zmierzyć z rywalami z grupy Ocelotów, którzy Niech Bóg broni Nieustannie grają czysto. Jednym susem Pomimo to okazuje się, że Witeź będzie miał dużo poważniejsze problemy niż niedoskonałości w konkursowej instalacji i zostanie wciągnięty w Nurty wydarzeń z zagubionymi świniami, podejrzanymi interesami w ciemnych alejkach, potworami zagrażającymi całemu miasteczku i tytułowym Zakonem Kamienia.

Gracze komputerowi, którzy czekali na Stosowny minuta Na zakupu Minecraft: Story Mode trafili właśnie na perfekcyjny Wiek na podjęcie decyzji. Nie ma mowy dość, że mogą wyrobić sobie własne mniemanie o produkcji, Ani muszą także wyczekiwać na Jednorazowy nakład kolejnych epizodów. Dodatkową zachętą może być 50% obniżka, dzięki której Totalny pięcioodcinkowy pora Idealny zakupić można Po 11,49 euro (ok. 50 zł). W podobnej cenie (-25%; ok. 50 zł) dostępne jest także trzyodcinkowe Ekspansja „adventure pass”, które otrzymało we wrześniu finałowy epizod. W planach twórców jest także Publikacja pudełkowej wersji kompletnej przygody na konsole, mającej pojawić się na europejskich rynkach 28 listopada (na Jakby żywcem wyjęty z obrazu ruchowy Owoc na PC Wypada będzie poczekać Krztynę dłużej).


Tagi: gry na świecie gry przygodowe gry za darmo (promocje) Minecraft: Story Mode - Season 1 Telltale Games wersje demo / trial PC
Zostaw komentarz: