Sprzedaż pism komputerowych w sierpniu 2016 roku - CD-Action z pozycją lidera i wzrostem

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.11.2016, 08:11


Kategorie: Newsy

W serwisie Wirtualnemedia.pl opublikowano wyniki sprzedaży magazynów komputerowych Poza sierpień tego roku, opracowane na podstawie danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Liderem Zwyczajnie okazało się CD-Action Wydawnictwa Bauer, które rozeszło się w 89 761 egzemplarzach, Więc o 4,45% więcej niż w analogicznym miesiącu ubiegłego roku. Był to wymarzony magazyn mogący pochwalić się wzrostem – wszystkie pozostałe pozycje zanotowały spadki.


Sprzedaż pism komputerowych w sierpniu 2016 roku - CD-Action z pozycją lidera i wzrostem - obrazek #1

Drugie Lokata zajął PC Format, który mógł się pochwalić sprzedażą na poziomie 42 502 egzemplarzy, Hę oznacza Ubytek o 25,38%. Sytuacja historia trzy przypadła magazynowi Notebook Świat z wynikiem 35 259 (spadek o 6,93%).

Sam Czubek tabeli Po staremu zajął rezerwuar Chip, który w sierpniu znalazł Nie więcej niż 8 769 nabywców, Tedy o 11,06% mniej niż w roku ubiegłym.

Warto zwrócić uwagę, że wydawnictwa mają więcej powodów Ku optymizmu, Podczas gdy/kiedy sierpniowe wyniki zestawimy z lipcowymi. W takim przypadku Quasi każdy żurnal zaliczył Sporawy Przyrost sprzedaży. Jedynym wyjątkiem był Chip, Gdzież tam biorąc Obok uwagę jego kondycję w ostatnich kilkunastu miesiącach, w tym przypadku Skłon o niecały odsetki można zaliczyć Ku sukcesów.

  1. Oficjalna Adwersarz internetowa Związku Kontroli Dystrybucji Prasy

Źródło: Wirtualnemedia.pl - Sprzedaż pism komputerowych w sierpniu 2016 roku - CD-Action z pozycją lidera i wzrostem - wiadomość - 2016-11-24
Źródło: Wirtualnemedia.pl


Tagi: gry w Polsce CD-Action Chip Komputer Świat PC Format prasa Związek Kontroli Dystrybucji Prasy
Zostaw komentarz: