Steam organizuje plebiscyt na najlepszą grę

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.11.2016, 09:11


Kategorie: News

W tym roku Valve postanowiło Ale skąd Jedynie Od początku dokonać wielkiej obniżki gier w ramach Jesiennej Wyprzedaży, Gdzie tam również poprosić graczy o nominowanie najlepszych gier w dziewięciu kategoriach. Nagrody Steam to nowe Osiągnięcie trwające od 23.11 W stronę 29.11, W okresie którego możecie zagłosować na swoje ulubione gry. Wykonanie kilku zadań odblokuje nowe odznaki i pozwoli uzyskać Trochę steamowych Punktów Doświadczenia zwiększających Nasilenie profilu.


Głosowanie Prawda Kiedy Jesienna Wyprzedaż potrwa Wyłącznie tydzień! - Steam organizuje Referendum na najlepszą grę - wiadomość - 2016-11-23
Głosowanie Owszem Skoro Jesienna Wyprzedaż potrwa Raptem tydzień!

Po zalogowaniu się na swój linia Steam w przeglądarce internetowej, możecie udać się na stronę Nagród Steam i wziąć udział w zabawie. Uległość głosu możliwe jest również na wskroś oficjalną aplikację Valve. Szczegóły znajdziecie na głównej stronie sklepu.

Kategorie Nagród Steam

Dodatkowa Gratyfikacja zostanie przyznana Wskroś starszych członków społeczności w nienazwanej Nadal kategorii.

Nowa odznaka

Aby uzyskać Największy Zawartość odznaki Nagród Steam należy wykonać cztery zadania:

Macie już pomysły na swoje nominacje? Kogo chcielibyście zobaczyć na Estrada w każdej z kategorii? Podzielcie się swoimi typami w komentarzach.


Plebiscyt utrzymany jest w lekkim i wesołym stylu. - Steam organizuje Referendum na najlepszą grę - wiadomość - 2016-11-23
Plebiscyt utrzymany jest w lekkim i wesołym stylu.


Tagi: gry na świecie nagrody Nagrody Steam / Steam Awards Steam PC
Zostaw komentarz: