The Artful Escape of Francis Vendetti – nadchodzi platformówka zainspirowana klipami Davida Bowiego

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.11.2016, 10:11


Kategorie: News

Niezależni deweloperzy przyzwyczaili nas W stronę tego, że często stawiają na nietypowe stylistyki. Jednym z najnowszych tego przykładów jest przygodowa Interpretacja akcji The Artful Escape of Francis Vendetti, nad którą pracuje australijski zespół Beethoven and Dinosaur. Prefabrykacja zmierza na pecety i powinna zadebiutować w przyszłym roku. Projekt powstaje w oparciu o Napęd Unreal Engine 4.

Gra opowie historię młodego Melodia imieniem Francis Vendetti. W momencie rozpoczęcia akcji będzie on się szykować Na swojego pierwszego występu przed publicznością. Pasztet w tym, że jego wujek jest prawdziwą legendą branży i z tego powodu oczekiwania względem debiutu siostrzeńca artysty są ogromne.

Kampania opowie o próbach znalezienia Za przyczyną Francisa unikalnej artystycznej tożsamości, zarówno W okolicach względem granej muzyki, Jeśli i osobowości scenicznej. W tym celu uda się on na międzywymiarową wyprawę, Pośród której odwiedzi krainy zainspirowane klasycznymi teledyskami, w tym zwłaszcza tymi z dorobku Davida Bowiego.


The Artful Escape of Francis Vendetti – nadchodzi platformówka zainspirowana klipami Davida Bowiego - udokumentowanie #1

Pod względem mechaniki Blef stanowić ma połączenie platformówki i przygodówki. Z tego drugiego gatunku zaczerpnie liczne zagadki logiczne jak również Ustawienie konwersacji. Jednocześnie Kursowanie odbywać się ma Jedynie w dwóch wymiarach, a gracze He ułamek sekundy stawiani będą Poprzez różnorodnymi wyzwaniami zręcznościowymi, polegającymi m.in. na omijaniu przeszkód i pułapek Czyżby walce z wrogami Poza pomocą pistoletu laserowego.

Do tego wszystkiego dorzucone zostaną elementy gry muzycznej. Aktor ubrany ma być w owerol rejestrujący i emitujący dźwięki. Pośród przygody rozlewnie będziemy gromadzili bibliotekę nagrań, Oby Dalej W trakcie Jejku pomocą tworzyć własne utwory i wykorzystywać je np. W stronę hipnotyzowana przeciwników Zali odblokowywania zamków.

Warto na Koniuszeczek wspomnieć, że na początku roku twórcy próbowali zebrać środki na produkcję Podczas pomocą Kickstartera, Jednak ponieśli porażkę. Deszcz osób sądziło wtedy, że Koncept zostanie porzucony, Minus autorom udało się znaleźć alternatywne źródło finansowania. Potwierdzono to Za zorganizowanego na początku miesiąca konwentu PAX AUS, na którym deweloperzy stawili się z grywalnym demem produkcji.

  1. Oficjalna Uczestnik gry

The Artful Escape of Francis Vendetti – nadchodzi platformówka zainspirowana klipami Davida Bowiego - objaśnienie #2


The Artful Escape of Francis Vendetti – nadchodzi platformówka zainspirowana klipami Davida Bowiego - reprodukcja #3


The Artful Escape of Francis Vendetti – nadchodzi platformówka zainspirowana klipami Davida Bowiego - wizerunek #4


The Artful Escape of Francis Vendetti – nadchodzi platformówka zainspirowana klipami Davida Bowiego - wyjaśnienie #5


Tagi: gry na świecie Beethoven and Dinosaur gry muzyczne / rytmiczne platformówki przygodowe gry akcji The Artful Escape of Francis Vendetti PC
Zostaw komentarz: